Descriere
Dulap de depozitare din lemn cu 2 uși 1000x320x2100 mm, alb
Dulapul de depozitare robust și stabil îndeplinește cerințe exigente de depozitare și rezistență la uzură, fiind ideal pentru medii solicitante.
Dulapul este echipat cu 5 rafturi, dintre care 2 sunt fixe. Celelalte vă permit să personalizați conținutul în funcție de nevoile dumneavoastră. Cele două rafturi inferioare acoperă ușa.
Structura dulapului este fabricată din laminat, care este durabil și ușor de curățat. Este echipat cu 2 uși in partea inferioara. Corpul și ușile sunt realizate din același material, peretele din spate și rafturile sunt întotdeauna albe, marginile rafturilor au aceeași culoare ca și corpul. Se livrează asamblat, inclusiv o încuietoare. Dulapul este potrivit pentru școli, arhive, depozite, săli de așteptare, recepții și birouri.
Caracteristici
- Construcție robustă din laminat
- Rafturi glisante
- Uși cu închidere
- Capacitate raft: 30 kg
Parametri tehnici
| Înălțime | 2100 mm |
|---|---|
| Lățime | 1000 mm |
| Adâncime | 320 mm |
| Număr secțiuni / uși | 2 / 2 |
| Material cadru | laminat |
| Material uși | laminat |
| Nr rafturi | 4 |
| Specificații materiale | Kronospan D 8685 SM |
| Interval ajustare a inaltimii raftului | 27 mm |
| Capacitate rafturi | 30 kg |
| Culoare cadru / uși | alb |
| Greutate | 50,01 kg |
| Instalare | asamblat |
Imaginile și datele tehnice sunt cu titlu de prezentare. Specificațiile pot fi modificate fără notificare prealabilă.





Opinii
Nu există încă recenzii.