Descriere
Dulap de vestiar, 1 secțiune, 1800 x 300 x 500 mm, cadru gri, ușă gri închis, livrat dezasamblat
Dulap metalic de vestiar cu perforații de ventilație în partea superioară și inferioară a ușii, dotat cu raft pentru pălării și tijă de agățat cu trei cârlige. Ușa este armată pe toată lungimea, iar suprafețele sunt vopsite în câmp electrostatic pentru rezistență la zgârieturi. Închidere cu broască cilindrică și două chei incluse. Ideal pentru vestiare din centre de fitness, birouri și depozite.
Caracteristici
- Perforații de ventilație (sus și jos) pe ușă
- Raft pentru pălării + tijă de agățat cu 3 cârlige
- Ușă armata pe toată lungimea
- Cadru din tablă vopsită în câmp electrostatic (pulbere)
- Închidere cu broască cilindrică; 2 chei incluse
- Se livrează dezasamblat (ambalaj plat) pentru montaj rapid
Parametri tehnici
| Înălțime | 1800 mm |
|---|---|
| Lățime | 300 mm |
| Adâncime | 500 mm |
| Grosime tablă – ușă | 0,7 mm |
| Grosime tablă – schelet | 0,7 mm |
| Lățime ușă | 300 mm |
| Tip de blocare | Broască cilindrică cu sistem universal de cheie (2 chei incluse) |
| Material | Placă de oțel |
| Culoarea ușii | Gri închis (RAL 7016) |
| Culoarea scheletului | Gri deschis (RAL 7035) |
| Număr de uși | 1 |
| Număr de secțiuni | 1 |
| Greutate | 24 kg |
| Asamblare | Livrat dezasamblat |
Variante de dulap
- 1 secțiune, 1800 x 300 x 500 mm, cadru gri, ușă gri închis – cod 116801
- 2 secțiuni, 1800 x 600 x 500 mm, cadru gri, ușă gri închis – cod 116811
- 3 secțiuni, 1800 x 900 x 500 mm, cadru gri, ușă gri închis – cod 116831
- 4 secțiuni, 1800 x 1200 x 500 mm, cadru gri, ușă gri închis – cod 116841
Imaginile și datele tehnice sunt cu titlu de prezentare. Specificațiile pot fi modificate fără notificare prealabilă.



















Opinii
Nu există încă recenzii.